Firma

W roku 1987, jako jedna z pierwszych, prywatnych spółek na terenie byłego województwa bielskiego powstało "Przedsiębiorstwo Innowacyjno Produkcyjne INKOM" W kolejnych latach utworzono kilka innych oddziałów firmy, w związku z czym nastąpił jej podział.

Filia skoczowska dla podkreślenia swej odrębności w roku 1993 przeobraziła się w "INKOM PODBESKIDZIE". Jednak ze względu na zbyt dużą ilość jednostek posługujących się nazwą "INKOM" postanowiliśmy, w marcu 1998 roku zmienić nazwę na "IMB Podbeskidzie".

Ciągłe inwestycje w zakupy niezbędnego sprzętu, zwiększenie liczebności i fachowości załogi oraz doskonalenie technologii, pozwoliły na podejmowanie coraz to większych i poważniejszych zleceń.  Głównym profilem działalności firmy stały się remonty oraz budowy mostów i wiaduktów, budownictwo specjalistyczne geotechniczne, wykonywanie pali wszystkich typów i średnic.

Ponadto zajmujemy się również sprzedażą wysokiej klasy betonu dla potrzeb inwestorów i osób prywatnych, Wykorzystanie nowoczesnej technologu komputerowej do jego produkcji pozwala na osiągnięcie żądanych przez Państwa parametrów w zależności od potrzeb zastosowania, dysponujemy własnym transportem i specjalistycznym maszynami.


Przedsiębiorstwo Inżynieryjne "IMB-Podbeskidzie" Sp. o.o. stara się wciąż poszerzać i polepszać wachlarz świadczonych usług, stawiając na wdrażanie nowych technologii oraz unowocześniając park maszynowy. Wyrazem tego jest między innymi wprowadzenie Polityki Jakości wg normy PN-ISO 9001:2015. Nasza dewizą jest kompleksowość świadczonych usług oraz terminowość wykonania.

Certyfikat ISO 9001:2015 w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz czeskim 

Świadectwa ochronne znaku towarowego: 1, 2

Stopka strony


Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB Podbeskidzie Sp. z o.o.
Spełniamy wymagania jakości potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2015